4PCS Zarovnanie Pravítko pre T-Shirt Vinyl T-Shirt Pravítko Sprievodca Alignment Tool Centrum Vzory HTV Štandardné Zarovnanie Pravítko UY8

€6.29 €11.44 Zadarmo Vracia

body, td, th { font-family: Comic Sans MS; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a { color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } 4PCS Zarovnanie Pravítko pre T-Shirt Vinyl T-Shirt Pravítko Sprievodca Alignment Tool Centrum Vzory HTV Štandardné Zarovnanie Pravítko UY8

Položka Špecifikácia:

Funkcie:

1. T-Shirt Umiestnenie Vládca: Vyrobené z PVC. T-shirt Zarovnanie Pravítko môžete získať v súlade zarovnanie každý čas a take dohady zosúladiť vaše prevody. Perfektný kompliment T-shirt podnikania.

2. Štyri Druhy Vládca: Štyri veľkosti remesiel vládcov vrátane dospelých, mládež batoľa, dieťa môže plniť rôzne potreby. Čísla a značky sú jasne na pravítku, ktoré je jednoduché čítať proti akejkoľvek tričko farby.

3. Pevné, Pružné Vládca: Nikdy sa nemusíte obávať o pvc pravítko je zrušený! To môže byť skrútený v bude a môže byť znovu použité!

4. Jednoduché použitie: Stačí line up pravítko na golieri t-shirt a potom centrum dizajnu pred stlačením. Vládca nástroj je výborný pre vaše tepla stlačte, tepelný tlač, sublimačná, sieťotlač, vinyl stlačte a iné.

5. DIY T-shirt design: T-shirt Zarovnanie Nástroj pomôže zosúladiť návrhy na tričká a sú užitočné pre získanie tlač zarovnané ideálny každý čas! Nemusíte starať o veci nie je vycentrovaný už!

Upozornenie:

1. Skutočné farby sa môžu mierne líšiť od snímku, vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt.

Špecifikácia:

Materiál: PVC

Balenie Obsahuje:

4 x T-Shirt Zarovnanie Pravítko(pre dospelých, mládež, batoľa, dieťa, štyri veľkosti)

  • Popis
  • Recenzie
  • Číslo Modelu: Tričko Zarovnanie Pravítko
  • Podpora Pravítko: No
  • Vládca Typ: Rovné Pravítko
  • Materiál: Plastové
  • Zložené: Áno
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Naspäť hore