Thierry úst loptu Kolík pre Sex, PU Kože, Úst Kolík Ústnej Fixácia Úst Plnené Dospelých Hry Flirtovanie, Sex Výrobky, Hračky

€5.51 €6.12 Zadarmo Vracia

Vitajte na mojej obchod,veľa produktov sú rovnaké obrázky,ale rôzne kvality v Číne,Možno naša cena nie je najlacnejšie ,ale vy sa nemusíte starať o našich kvalitách, keď ho dostanete,budete odpočívať, ďakujem ! Máme 24 štýly ,nie je vždy vhodný pre vás!

Kliknite na obrázok sa vám páči

Pozor: Existujú určité chyby vo veľkosti POZNÁMKA:Pretože v rôznych výrobných šarží, prosím, v druhu prednosť.

Kolík je zariadenie, niekedy nosiť počas sexuálneho otroctva ,Sex hry roleplay a dospelých, erotické hry. Gagy sú zvyčajne spojené s roleplays zahŕňajú otroctva. Ľudia odvodiť erotické potešenie z gag, buď v submisívny, alebo dominantnú úlohu. Pri kombinácii s inými fyzické obmedzenia, nosenie kolík môže zvýšiť užívateľa pocit bezmocnosti a úzkosti úroveň v hre sex scéna, tým, že by ich to znamená, ovplyvňovať rozvoj sexuálnej aktivity prostredníctvom reči. Niektorí ľudia majú pocit, vzdaním sa schopnosť hovoriť na iné osoby v činnosti.

Ústa loptu dia4-4,5 CM

V Číne Post Obyčajný Malý balík Plus: Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus je zvyčajne $ 5 nízkou pre výrobok, z dôvodu nízkych cien, takže čas príchodu do 25 dní -80 dní, miestnych poštových služieb prostredníctvom rýchlej voĺby váš telefón bude informovať váš mail prišiel Čína Príspevok registrované parcely: vo Všeobecnosti, doručenie do USA trvá cca 20-35 dní. Doručenie do Kanady, veľkej BRITÁNII a ďalších Európskych krajinách trvá približne 14-28 dní. Ak potrebujete položku veľmi naliehavo, prosím, kontaktujte nás pre express lodnej dopravy. Budeme Business Express prepravné náklady, ktoré pre vás. Expresná doprava trvá cca 3-7 dni, aby sa dospelo. Ak nechcete dostávať tovar v lehote na prijatie, prosím, bez váhania nás kontaktujte.Budeme kontrolovať, je pre vás na pošte a zvyky. Pretože niekedy to bude zdržaná premávka alebo let zápchy. Prosím neotvárajte sporu na nás. Budeme brať zodpovednosť odoslať alebo náhradu za stratu položky.

Prijímame len platby. Uistite sa, že budete platiť my len loď na vašu adresu pred adresa je správna. Projekt bude odoslaná do 7 pracovných dní po tom, čo sme získať platbu. Dovozné clá, dane alebo poplatky nie sú zahrnuté v poplatku, ktorú zaplatíte, k nám. Ak ste sa stretli na všetky problémy súvisiace s platobnými, môžete neváhajte ma kontaktovať, tešíme sa na vašu príchodom detail Package spôsobmi:č. retail balenie,žiadny sex slová,Na ochranu vašich osobných údajov.

Máte nejaké otázky, prosím, neváhajte a dajte nám vedieť. Odpovieme vám do 24 hodín. (S výnimkou víkendov a sviatkov) Ak naše produkty a služby, aby ste spokojný, uveďte 5-hviezdičkové hodnotenie spätnej väzby. Ak dostanete tovar máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte ma informovali, urobíme utmostto vyriešiť všetky problémy, Prosím, daj mi príležitosť, aby sa Konečne ste, prajem vám šťastný nákupy, najlepšie praje

 • Popis
 • Recenzie
 • Šírka: O 1.9 cm
 • So Sexuálnym Podtextom: No
 • Názov Značky: Thierry
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Veľkosť: adjustable
 • Číslo Modelu: xxxk006
 • Položka Druh: Hry Pre Dospelých
 • Dĺžka: o 42cm-60 cm
 • Nemravný Obrázok: No
 • Materiál: PU koža

100% satisfied

 • 5 / 5
Naspäť hore