UV Svetlo Telefón Sterilizátor Box 15W Mobilný Telefón, Bezdrôtové Nabíjanie Cleaner Sterilizátor Multi-function Uv Dezinfekcia Box

€6.54 €9.35 Zadarmo Vracia

Popis:

Špecifikácia:

Materiál: ABS+PC

Kapacita: pod 6,5 cm

Vstup: 5V/2A, 9V/2A

Bezdrôtová nabíjačka výkon: 15W(Max)

UV LED: 6 hviezda

UV Svetelný výkon: 2W(Max)

Menovitá frekvencia: 110-205kHz

Bezdrôtové nabíjanie konverzný kurz: 73%

Bezdrôtové nabíjanie prenosová vzdialenosť: ≤6 MM

UV vlnová dĺžka: 253.7 nm

Sterilizáciu Box nabíjaciemu Portu: Typ-C rozhranie

Veľkosť boxu(L*W*H): 210*120*62mm

Box Vnútorné rozmery: 180*102*31mm

Hmotnosť: 400g

Certifikát: CE, FCC, RoHS

Vlastnosti: UV sterilizácia & Ozónu sterilizácia, Automatické aromaterapia, Dezinfekcia intímne články, Bacteriostasis, Smartphone bezdrôtový rýchle nabíjanie.

Špecifikácie:

Funkcie:

2v1: Bezdrôtová nabíjačka + UV sterilizácia.

7.5 W napájania, automatické prispôsobenie, podpora 15W rýchle nabitie.

Dvojitý UV Lampa: aj UVB UVC UVV 253.7 nm vlnovej dĺžky s vlnovou dĺžkou 0.02 m a ultrafialové žiarenie (UW / CM2) ≥500VUV sa používa, aby sa za nedostatky priame svetlo a dezinfekciu bez mŕtve uhly.

Naše UV Sterilizátor majú tiež Ozónu(O3) sterilizácia funkciu, Ozón sa používa, aby sa za nedostatky priame svetlo a dezinfekciu bez mŕtve uhly.

UV Sterilizácia môže zabiť na 99,99% baktérií do 0,5 hodín.

Dve Sterilizovať Režimy: 18 minút rýchly režim, a 30 minút režime štandardná.

Magnetický spínač : bude automaticky zatvorí UV svetlo po otvorení krytu, aby sa zabránilo poškodeniu ľudského tela a očí. pri zatváraní krytu, bude automaticky zmení na UV svetlo na sterilizáciu.

Veľké Sanitácie Priestor: Sanitizer byť kompatibilné s mobilnými telefónmi až 6,5 cm, ako je iPhone, Samsung Huawei Xiao Nexus LG, Motorola Sony, HTC atď. Skvelé pre ipody, mp3 prehrávače, maska, Dezinfekcia intímne articlesm, Bluetooth slúchadlá, zubné kefky, hodinky, hračky, pacifiers, okuliare, kľúče, šperky a iné malé predmety.

Aromaterapia Funkcie: nielenže mobilný telefón sanitizer môžete udržať vaše patrí bez mikróbov, ale tiež uv sterilizátor pracuje ako aromaterapia difúzor. Vhoďte jednu alebo dve kvapky parfumu do aróma diera a si vôňu, dezinfekcia.

Prenosné Sterilizátor: elegantný, ergonomický a kompaktný dizajn našich Telefón Sanitizer je ľahko vziať so sebou, nech ste kdekoľvek. Osobitne tento telefón sterilizátor je napájaný z notebooku ploche power bank nabíjačku USB, môžete dezinfikovať váš mobilný telefón s jeho vec, či už na prácu domov cestujú, alebo auto.

Darček Výber: Prezentované v štýlovej krabici, je to ideálny darček pre germaphobes a musia mať gadget pre každého, kto sa stará o hygienu.Tiež ideálny darček pre germaphobe vo vašom živote.

Package Zahrnuté:

1 x Mobilný Telefón Prenosné Bezdrôtové Nabíjačky Sterilizáciu Sterilizačný Box

1 x 3.3 ft Typ-C, USB Nabíjací Kábel

1 x užívateľská Príručka

Poznámky:

Poznámka:

- Dezinfekcia a aromaterapia môže byť vykonané súčasne

- Odporúčame používať originálne-napájacie káble. Non-original-power-káble môžu rušiť dezinfekcia a príčina abnormálnej prevádzky. Odporúča sa použiť 2A-vstup-napájanie.

  • Popis
  • Recenzie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Wireless charging well. Disinfection also be living like.

  • 5 / 5
Naspäť hore