YASOKRO Univerzálny X5 HUD Head Up Display Auta GPS Auto Styling OBD2 Digitálny rýchlomer Viac-rýchlosť Alarm čelné Sklo Projektor

€13.46 €21.03 Zadarmo Vracia

Dobrý deň, milí priatelia, Vítame vás na návštevu nášho obchodu. pred nákupe táto položka, prosím, kontaktujte nás, nefunguje to u niektorých modelov áut. Popis: Head Up Displej je navrhnutý pre prevenciu nehôd, ktoré môže projekt dôležité informácie ( napr. rýchlosť vozidla ) na čelnom skle na úrovni očí vodiča. Okrem toho, zobrazenie polohy a jasu môže byť upravená pomocou automatického indukčné, ktoré môžu zabrániť ovládač, pozerať sa dole na prístrojový panel a skrátiť čas oči pre nevidiacich mieste v prednej časti. Toto môže zabrániť poškodeniu pravidlá a predpisy vzhľadom na prekročenie rýchlosti v mnohých rýchlostné obmedzenie sekcií. To, čo je dôležitejšie, môžete zapnúť ovládač čítať počet okamžite a bez radenia horizont, ktorý je životne hodnota v znížiť dopravné nehody spôsobené neprítomný-myseľ z dôvodu, pozerať sa dole.

Funkcie: 1. Automatické prispôsobenie modely áut, a možné použiť pre automobily v súlade s OBD II alebo EUOBD (na palube automatický diagnostický systém).Plug and Play. 2. 3" displej a high-definition displej 3. Multi-farebný dizajn robí obrazovky hojnejšie a ľahšie čítať 4. Použitie nano-technológie eliminovať neželané odrazy a dosiahnuť, aby zobrazenie informácií viac ostrejšie. 5. Zobrazovanie multimediálneho obsahu: rýchlosť, otáčky motora, teplota vody, napätie batérie, spotreba paliva,alarm nízkeho napätia, vysoká teplota, alarm, rýchlosť alarm,voľný prechod medzi kilometer a mile,voľný prechod medzi C a F stupeň. 6. Automatické zapnutie a vypnutie s vozidlom začal a vypnutie, účinnú ochranu autobatérie, pri zachovaní manuálne prepnutie režimu, a ďalšie jednoduché ovládanie HUD. 7. Automatické a manuálne nastavenie jasu režime jazdy bez slnečného svitu. 8. OBD kábla:180 cm Upozornenie: OBD2 Zariadenia Nie Sú Kompatibilné S: 1. Európska / Americká autá vyrábať pred rokom 2004 a Ázijské autá vyrobené pred rokom 2007. 2. Všetky autá z Talianska výroba. 3. Olej a elektriny miešanie, diesel poháňané auto, Pick up, SUV, ORV. Prosím, kontaktujte náš služby zákazníkom pred nákupom ak chcete zistiť, či tento produkt je vhodný pre vaše autá.

Zoznam Balíkov:

1 x X5 Head Up Display

1 x OBD Kábel

1 x Reflexná Fólia

1 x Protišmykové Podložky

1 x užívateľská Príručka

Pokyny:

1. Automaticky prispôsobiť automobilových modelov s OBD II (Autobus Automatický Diagnostický Systém) rozhranie. Skontrolujte, či má automobil diagnostické zásuvky pod volantom.

2. Identifikovať auto je 16-pin diagnostické zásuvky, pripojenie OBD II kábel do 16-pin diagnostické zásuvky, ak má tento socket.

3. Dajte protišmykový pásik na nástroj table, potom dal HUD na non-slip pad, môžete nastaviť uhol.

4. Reflexné fólie môžu byť umiestnené na prednej polohy HUD a nalepiť na predné čelné sklo, zabezpečiť, aby informácie, ako napríklad auto rýchlosť môže byť vyslané na reflexné fólie.

 • Popis
 • Recenzie
 • Funkcia 3: Rýchlosť alarm,napätie, alarm,
 • Menovitý výkon: X5 HUD
 • Funkcia 5: head up display
 • Funkcia 4: Projektor na čelné sklo
 • Funkcia 2: X5 Hud Head Up Display Tachometer Na Sklo Film
 • Názov Značky: YASOKRO
 • Drôt alebo Bezdrôtové: Drôt
 • Veľkosť Meno: 9*5.4*1.2 cm
 • Funkcia 1: X5 OBD2 OBDii Auto Rýchlosť Projektor
 • Výstupná Frekvencia: X5 Head Up Display

Naspäť hore