24 Pack Najrôznejších Farieb, Plastové Široká Ústa keramickej nádoby Viečka Anti-Slip Skladovanie Potravín Čiapky pre Mason Konzervovanie Loptu Pohárov

€10.94 €19.89 Zadarmo Vracia

Ponúkame zľavy pre veľké množstvo. Vitajte na kontakt s nami!

Nepriepustných & hermeticky uzavretých: vrchnáku zabezpečuje vzduchotesným uzáverom, aby tekutiny von! Ideálny pre mrazničky a chladničky, rovnako ako suché a tekuté skladovanie.

REBROVANÝ OKRAJ DIZAJN: Žiadne väčšie problémy o prevýšenie nie otvorte svoje poháre. Naše keramickej nádoby viečka hrany majú rebrovaný pás pre anti slip jednoduchá rukoväť, ľahko otvoriť a utiahnite.

Umývačka riadu & Mraznička Bezpečný: Vyrobené z odolného plastu, ktorý nebude crack, čip alebo deformácii pod stresom, môže stáť až teplotných extrémov v umývačke riadu alebo mrazničke.

Multi-Účel Všestrannosť: Veľké na skladovanie zrna, suché potraviny, korenie, sladkosti, ovocie, pyré, šalát, mlieko a šťavy, atď. Funguje perfektne, aby vaše potraviny čerstvé a chutné.

Ideálne sa hodí pre všetky typy široká ústa murár pohárov, ktorá vám umožní používať ich ako viacúčelové kontajnery.

Skvelé pre prvú pomoc materiálov, krása dodávky, remeselné predmety, kancelárske potreby a pre organizovanie spojovacích materiálov v garáži alebo dielni.

Farebné dekoratívne viečka nastaviť dekoratívne v rôznych farieb, pridať zábavu pre svoje chladné letné a pestrý život.

Ľahko sa čistí použitie čistiaca kefa, umývateľné v umývačke riadu.

Farba: zelená + obloha modrá + žltá + biela

Materiál: plast

Veľkosť: 86mm

Obsah Balenia:

24 * široká ústa veko

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Popis
  • Recenzie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Naspäť hore