Bočné Spánku Batoh Spanie Podporu na Strane Podvaly a Účinné Chrápanie Riešenie Spôsobené tým, že Leží na Chrbte posteľná bielizeň

€42.90 €42.90 Zadarmo Vracia

Prosím, láskavo napíšte nám správy, ak nejaké problémy alebo otázky.

Ako By Kvality Spánku Ovplyvniť Náš Život?

Kvalitu nášho spánku má veľký vplyv na naše predstavenia v nasledujúci deň. Vo svojom sociálnom prostredí, chcete byť pozitívne a užitočné, aby všetci ľudia si hodnotu. Vo vašom profesionálnom živote, chcete byť produktívny a sústredený. To je možné s WoodyKnows Chrápanie Riešenia Strane Spanie Batoh a Nosovej Dilatátory. Batoh vám pomôže spať na boku a Nosovej Dilatátory vám pomôže dýchať viac vzduchu. Budú vám a váš partner na mieru, ktorú si zaslúžite. Chrápanie je eliminovaný a váš spánok bude kvalita výrazne zlepšila.

Pred Výskum ukazuje, že 80-85% z snorers len chrápanie počas spánku na chrbte(na ležato). Tento spánku pozíciu skončí pôsobiť uvoľnene mäkkého podnebia zbaliť do dýchacích ciest, bráni dýchanie a vytvoriť vibrácie(chrápanie). Po

To je dôvod, prečo snorers sú často rozprával spať na ich stranách skôr než na ich chrbtoch. WoodyKnows Strane Spanie Batoh pomáha udržiavať strane spánkovej polohe prirodzene, ktorý udržuje dýchacie cesty, aby prevzal jeho prirodzenej polohe bez blokovaný uvoľnenej mäkkého podnebia, eliminuje alebo významne znižuje vibrácie(chrápanie) a umožňuje snorers na voľne dýchať.

S je viac vhodný pre zadný šírka menej ako 14 palce.

L je viac vhodný pre zadný šírka väčšia ako 14-palcový(obsahuje 14). Ako Zostaviť & Použitie: strhnúť konektor airbag a preháňať to s riadne vzduchu, potom zatlačte konektor späť. Ak ste sa nafúknu ústa, prosím, sterilizovať úst airbag so 70% alkoholom. Vložiť airbag do batohu a zips. b: Upraviť Veľkosť

Môžete upraviť veľkosť batoh podľa nafúknutia alebo deflating vzduchu a tesniace alebo unsealing nastaviteľné zips tak, že nájdete spánku polohe, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Môžete tiež upraviť popruh podľa veľkosti tela, ktoré sa uistite, že budete spokojní s batoh.

c: Prejdite na Ďalšie Popruh Prejdite na ďalšie popruh a použite elastické na entangle to. Udržať ho pred sebou, tak, že to nebude podľa vášho tela, alebo ovplyvniť váš spánok. Ďalšie Detaily:

O veľkosti:

S je viac vhodný pre poprsie menej ako 42 palcov.

L je viac vhodné pre väčšie poprsie ako 42 palcov(obsahuje 42 v).

Materiál: - Batoh: katiónové tkaniny, polyester, polypropylén - Air Bag: plastové, silikónové Obaly Obsah: 1 Batoh(s airbagom), 1 balenie Nosovej Dilator, príručka Upozornenie: Prosím, pozorne si prečítali, pochopili a dodržiavajte priložený návod list pred použitím. - Nemusí fungovať pre tých, ktorí chrápať z iných dôvodov, ako spanie na chrbte. - Tento produkt je vyrobený z katiónových tkaniny, polyester, polypropylén, plastu a silikónového. Nepoužívajte, ak ste alergický na vyššie uvedené. - Uchovávajte mimo dosahu detí. FAQ

1. Čo je WoodyKnows Strane Spanie Batoh?

- WoodyKnows Strane Spanie Batoh je nový chrápanie riešenie. To vám pomôže spať na vašej strane, aby sa zabránilo chrápanie spôsobené obmedzeným dýchacích ciest blokovaný uvoľnene mäkkého podnebia, keď leží na chrbte.

2. Ako sa WoodyKnows Strane Spanie Batoh práce?

- Už si niekedy bol povedal, že si snored menej, keď budete spať na vás strane ako na chrbát? Ak áno, WoodyKnows Strane Spanie Batoh je pre vás. Budete spať na jednej strane vášho tela, keď ste prevráteniu, s jeho pomocou. Bočné Spanie Batoh pomáha udržiavať strane spánkovej polohe prirodzene, ktorý udržuje dýchacie cesty, aby prevzal jeho prirodzenej polohe bez blokovaný uvoľnenej mäkkého podnebia, eliminuje alebo významne znižuje vibrácie(chrápanie) a umožňuje snorers na voľne dýchať.

3. Aké sú kritériá vylúčenia pre WoodyKnows Strane Spanie Batoh?

- Nepoužívajte, ak ste:

Sú katiónových tkaniny, polyester, polypropylén, plastu a silikónového

Je obéznych (BMI viac ako 35)

Majú ťažké srdce, alebo dýchacie problémy,

Boli diagnostikované s spánkového apnoe

4. Prečo potrebujeme venovať pozornosť chrápanie?

- Chrápanie je vibrácia dýchacích štruktúry a výsledný zvuk z dôvodu obmedzeného pohyb vzduchu pri dýchaní počas spánku. V niektorých prípadoch, zvuk môže byť mäkké, ale vo väčšine prípadov to môže byť hlasné a nepríjemné. Chrápanie počas spánku môže byť znakom, alebo prvý alarm, z OSA.

5. Je to pohodlné nosenie?

- Áno, to je pohodlné na nosenie. Môžete upraviť veľkosť batoh podľa nafúknutia alebo deflating vzduchu a tesniace alebo unsealing nastaviteľné zips tak, že nájdete spánku polohe, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Môžete tiež upraviť popruh podľa veľkosti tela, ktoré sa uistite, že budete spokojní s batoh.

6. Aké výhody WoodyKnows Strane Spanie Batoh v porovnaní s inými Anti-Chrápanie Náustok Jazyk Držiak alebo Nárazníka Polohové Spánku Pás?

- a. Pohodlnejšie ako náustok jazyk držiak. Batoh je navrhnutý podľa ergonómia a trvá menej času zvyknúť.

- b. Bezpečnejšie ako tie nárazníka polohové spánku pásy, ktoré majú len 1 pásu.

- c. Viac flexibilné, pretože veľkosť a popruhy môžu byť nastaviteľné, aby sa zmestili všetky veľkosti tela.

Zákaznícku Podporu, Prosím, dostať do kontaktu s nami o sebe, alebo iné otázky, ktoré máte, a my sa budeme snažiť odpovedať do 24 hodín.

  • Popis
  • Recenzie
  • Air Bag:
  • Číslo Modelu: WK-Spánku Strane Batohu
  • Názov Značky: WoodyKnows
  • Druh: bočné spánku
  • Materiál: katiónové textílie, plastové, silikónové
  • Pracovný Mód: Auto
  • Položka Druh: Spánok A Chrápanie
  • Batoh:

Naspäť hore